1 / 12
SE IZDAVAAT APARTMANI
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.05.2023 13:33

Охрид / Охрид

2 Apartmani kompletno opremeni. Moznost za smestuvanje 4do5lica vo eden apartman.Posebna spalna so bracen krevet, dnevna soba so agolna garnitura. Kujna, kupatilo, poseben vlez sopstveni parking I terasa. TV, VI-Fi..
Cena po dogovor vo zavisnost od dolzinata na prestojot. POPUST!!!!!
ZORAN 075352447.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075352447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам