1 / 4
Prodavam bebeshka igrachka vrteleshka.
1.000 МКД
Цената е фиксна
03.05.2022 12:21

Прилеп / Прилеп

Na igrahkata se vrtat tri meki igrahinja teletabisi, ima nekolku razni muziki I se proektiraat zvezdi koi se vrtat na tavanot. Prekrasna zanimacija za bebence. Se uspiva brzo so ovaa vrteleshka.

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Се продава од:

korisnik
Потврден огласувач
070708033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам