1 / 6
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН/ SE IZDAVA DUKJAN
120 €
Цената не е фиксна
23.03.2022 17:51

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

13 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан во Кисела Вода на улица Иван Козаров.Цената не е фиксна и има простор за договор.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

zoran
Потврден огласувач
070262766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам