1 / 5
KREVET MONTAZEN NOV Монтажен кревет НОВ
1 €
23.09.2022 13:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov MONTAZEN krevet
dimenzija 80x200
metalna konstrukcija so latofleks
10 sm dusek so letna i zimna strana
Made in itali
NOV neotpakuvan

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Dimce1
Потврден огласувач
078476138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам