1 / 4
столица и витрина
300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2021 10:57

Аеродром / Скопје

Продавам и трпезариска столица, со темно лакирано дрво, тапацир за седeње од крем плиш. Цена 500 денари. Имам 4 столици, вкупно 2000 денари
Продавам витрина од дрво, со 2 прегради и 3 фиоки, многу длабоки, а високо е 1 м. цена 300 денари.
Продавам шкаф со 2 врати, внатре 1 полица, широко 1м а високо 50цм. Цена 300 денари.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

BILJANA
Потврден огласувач
070359882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам