1 / 8
Atraktiven Plac 6200 m2 Prilep
1 €
Цената е фиксна
04.10.2022 19:11

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

6200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se Prodava Atraktiven Plac Za Gradba Na Izlezo Od Prilep Prema Lukoil Na samata Ulica
Poveke info
071212334 078435974

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Plac
Потврден огласувач
071212334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам