1 / 5
Ekstra Plac Prilep
1 €
Цената е фиксна
04.10.2022 19:11

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

6900 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava ekstra gradezen plac od 6900m2
Placot mozi da se deli
Se naoga na glavniot pat od lukoil prema bitola na 300 metri poveke info na tel

071212334 078435974

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Plac
Потврден огласувач
071212334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам