1 / 9
NIVA SE PRODAVA reon REKA s.BRAZDA (S.C.G.) SKOPJE
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.07.2020 12:36

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

453 m²

Тип на земјиште:

Останато

NIVA 453m2 : 9m / 50m SE PROODAVA 300 m PODOLU OD ARH. LOKALITET BRAZDA I E NAD REKATA 40m , VO MIRNA I ČISTO EKOLOŠKA SREDINA ,karši ima *PLASTANICI* STUB NA *EVN-M* ZA ORENTACIJA , , , kont. tel. : 075 666-969 , isto ima i od 1000m2 dokolku vi treba pogolema površina ISTO BLISKO DO *REKATA* A I E NA PAT CELOSNO VO DOLŽINA , , , vidi sliki i mapa , *CENA* po dogovor sprema mesto položbata i reonot

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

*****
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам