1 / 11
Апартман "Bellevue" Св.Николе Центар
1 €
Цената не е фиксна
06.10.2021 09:27

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

1 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Центар

Се издава апартман за краток престој, лоциран во центарот на Св.Николе.
Располага со:
Ладна кујна
ТВ со кабелска,
Тоалет
Клима уред
Апарат за кафе
Lounge,
Балкон.
ЦЕНА - МНОГУ ПОВОЛНА
Информации на телефон: 071383-082

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
#
Испрати Е-маил до огласувачот

Дигитален фотоапарат Canon PowerShot A490

1 €

Детска и бебешка облека по супер цени

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам