1 / 12
PLAC SE PRODAVA IZM. JADRANSKA MAGISTRALA i OBOKOLNICATA SK-
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.07.2020 13:58

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

PLAC/NIVA 2700 m2 : 34/74/90/40 SE PRODAVA VO MIRNA I ČISTO EKOLOŠKA SREDINA , POGODEN ZA SEKAKVA NAMENA , A I E VO GRADEŽNA ZONA DOKOLKU GRADITE *L.U.P.D.* , karši HALATA i MAGACINOT E , A I E CELOSNO DO PAT VO DOLŽINA , , , kont. tel. : 079 275-602 , , , cena po dogovir sprema industriskata zona IMA UŠTE EDEN DEL OD 450 m2 DOKOLKU VI TREBA POGOLEMA KVADRATURA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

*****
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам