1 / 1
Dukani vo centar
1 €
11.08.2020 13:00

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan 30m2 vo centar nakarsi Stokomak. Lokacijata e pogodna za sekakva dejnost.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ilija
Borka Taleski 72
Потврден огласувач
075200818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам