1 / 1
Кревети
10.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2020 07:53

Охрид / Охрид

Се продаваат два сочувани кревети,клик клак,плава боја.Во Охрид.Цена 10.000ден за двата.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Nena
Потврден огласувач
075425505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам