1 / 4
VELOSIPED POLAR 27.5 L
280 €
01.02.2023 13:59

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

20 "

VELOSIPED POLAR 27.5 L socuvan i ispraven

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
079222485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам