1 / 3
Se prodava punto kec celo ili delovi
11 €
06.10.2022 21:52

Прилеп / Прилеп

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2020

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Delovi ili celo punto 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам