Se izdava ili prodava sendvicara vo biznis centar vo Prilep
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.07.2020 15:16

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

50 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se prodava ili izdava sendvicara vo biznis centarot vo Prilep..
Poveke informacii na mob. 070617 847

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

....
Потврден огласувач
070617847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам