1 / 1
Se prodava imot vo s.Leniste do asvaltniot pat
По Договор
12.01.2023 18:56

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

1 obiekt so priklucena elektricna energija 600m2
Livada 800m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ленон
Потврден огласувач
075 773 681
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам