1 / 12
Se IZDAVA STAN- APARTMAN VO CENTAR
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2022 22:19

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Tale Hristov

Imame povejke apartmani na istata lokacija megu koi i Apaermanot - Stanot koj e vo centar kaj policiska stanica vo Prilep. Apartmanot ima opremena kujna dnevna i spalna soba so dve tarasi .Istiot e opremen celosno za privremen prestoj so postelnina krpi gelovi za tusirajne samponi kafe i se sto e potrebno za privremen prestoj.
Informacii na tel 075 253 881

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Драган
Потврден огласувач
075428437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам