Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон)
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2020 15:03

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

6080 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон)

6080 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

niva
Потврден огласувач
075642388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам