1 / 11
Ograda vestacka
759 МКД
Цената е фиксна
31.05.2023 18:19

Скопје Центар / Скопје

СЕЧЕМЕ ОГРАДА И ПРЕСМЕТУВАМЕ ПО ВАША ДИМЕНЗИЈА И БЕСПЛАТНО ДО ДОМА!!!
📢 АКЦИЈА•ПРОДОЛЖУВА•АКЦИЈА 🚨
💶ЦЕНА ПО МЕТАР КВАДРАТЕН 759ден/м2
📐ДОСТАПНИ ВИСИНИ:(1м)(1,2м)(1,5м)(2м) ДОЛЖИНА ПО ВАШ ИЗБОР!!!
✂️САМО КАЈ НАС МОЖЕТЕ ПО МЕРКА ДА СИ КУПЕТЕ И НИКАДЕ НА ДРУГО МЕСТО👍

🚚БЕСПЛАТЕН ТРАНСПОРТ ДО ДОМА🚛

ГУСТА ВЕШТАЧКА ОГРАДА ИСПЛЕТЕНА НА ЧЕЛИЧНА НЕРЃОСУВАЧКА МРЕЖА КОЈА ЗА РАЗЛИКА ОД МНОГУ ДРУГИ Е СО ДОКАЖАН КВАЛИТЕТ И ПО РЕАЛИСТИЧЕН ИЗГЛЕД И БОЈА🤝🤷‍♂️

☎️077 761 603 или пишете ни...
“ПОЧИТУВАНИ”ЧЕСТ И ЗАДОВОЛСТВО НИ Е ДА ВЕ УСЛУЖИМЕ!!!!

Категорија: Дом и Градина / Градина / Огради

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
077761603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам