1 / 2
garnitura agolnaa 260x250 so dve fotelji
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 15:07

Бутел / Скопје

se prodava agolna garnitura 260x250 od jugoeksport still (pretapacirana so plish i e vo odlicna sostojba, ne se pusta za spienje, mnogu udobna za sedenje i lezenje.TELEFON ZA KONTAKT 072/273-761.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072310080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам