1 / 12
polnaci i baterii
1 €
Цената е фиксна
18.05.2023 17:42

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

polnaci,baterii,displei,elektromotori site modeli,kontroleri,rebrasti kaisi za velosipedi ,setovi za e-bike kompletni 26,27.5,28 i 29''dijagnostika i servis za bosch......na fb.bike service kavadarci

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам