1 / 12
Massey Ferguson vo odlicna sostojba 125 konja
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.09.2021 19:55

Македонска Каменица / Делчево

Se prodava Massey Ferguson vo odlicna sostojba 125 konja, 2570 rabotni saati
za poveke informacii na tel 078 432 217 Ili na whatsapp +39388 936 3880
MOZE I ZAMENA!

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078432217
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам