1 / 5
Decki velosiped,brzinec,shimano menuvac
5.000 €
06.08.2020 13:41

Делчево / Делчево

Eksta socuvan,novi gumi,mnogu malku koristen.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
078397694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам