1 / 11
SLEP SHLEP Malibro Vlečna služba 24 ČASA
По Договор
20.000 €
03.07.2022 14:43

Прилеп / Прилеп

- VLEČNA SLUZBA - Vo MK i stranstvo
- MOŽE plajkajne na faktura
- 070 700 120 -071 855 100
-MERCEDES SPRINTER 2012 god. Euro5 STOP Start- 6 brz. Sistem za prolizguvajne !
- Tempomat -Klima tronik -podesliv volan-
- Alominium platforma NOVA !Makara dviži levo desno !
AIRBEG -2-3sedišta-JASTUCI-Kako NOV !

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

LEONARDO
Потврден огласувач
070700120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам