1 / 7
Атрактивен плац во Визбегово
1 €
07.08.2020 18:09

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

3300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава атрактивен плац во индустриската зона во Визбегово со дозвола за градба и целосна документација позади Swisslion со површина од 3300 м2 . Цена по договор! Контакт 071619880 Драги

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Andreja
Потврден огласувач
071619880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам