Kuka vo extra zona
135.000 €
Цената не е фиксна
12.08.2020 09:14

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

12 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1234

Година на реновирање:

1234

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Orde tuteski

Se prodava kuka vo strog centar. Kukata izleguva na dve ulici, karsi muzickoto uciliste vo Prilep. Ima moznost za dogovor. Imotno pravno e sredena so imoten list na eden sopstvenik. Poveke info na mob. 078357760

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
Xxxxxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам