1 / 2
DDR3 2x4GB Corsair Vengeance
2.000 МКД
02.10.2022 22:38

Куманово / Куманово

DDR3 2x4GB Corsair Vengeance
Drasticno gi podiga performansitae na laptopot.
Extra kvalitet

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070799309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам