1 / 2
Се изнајмува дуќан !!!
По Договор
12.08.2020 22:32

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

77 m²

Греење:

Друго

Се издава дуќан 77м2 во центарот на Прилеп,
Наспроти клуб "Калипсо"
Цена по договор!

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Jane
Потврден огласувач
078442870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам