1 / 1
Машина за шиење - Багат
5.000 МКД
Цената не е фиксна
13.08.2020 17:55

Аеродром / Скопје

Се продава машина за шиење Багат.
Контакт телефон 079290462

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Мирјана Стојановска
Потврден огласувач
079290462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам