1 / 2
Se izdava dukan pod kirija
100 €
25.09.2020 11:34

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

Za sekakva namena so sanitaren cvor se naogja na atraktivna lokacija, na kos na tri ulici vo plavata zgrada " Tabana" nasproti kalimero burekgjilnica.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078405448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам