1 / 3
Sadovi
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2022 21:08

Куманово / Куманово

prodavam sadovi
- 4 casi za sladoled prozirni 300den
- 6 casi za vino 200den

Info na mejl ili na viber 071 310 017.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам