1 / 5
Se prodava (izdava)plac 2600m2
19 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.11.2020 12:22

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2600 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac na atraktivna lokacija na izlezot na gradot na 700m od Luk Oil vednas do asvaltnata baza poranesna STERNA. Placot e pogoden za sekakva namena so legaliziran objekt od 37m2 struja..voda i sredena dokumentacija..
Cena po dogovor
Info: 070 828 288
078 401 950

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070828288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам