1 / 3
Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija
2.900 €
25.11.2022 20:56

Неготино / Неготино

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гуми протект Неготино ВИДЕО: https://youtu.be/1scGrORDDAY

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
075457991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам