1 / 2
Samsung Galaxy J2 Prime
По Договор
01.09.2022 10:53

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy J2 Prime

Боја:

Gold

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava telefon Samsung Galaxy J2 Prime
Se si e ispravno i si funkcionira na telefonot
Nema maani i ostetuvanje

Ako ne sum dostapen na brojot moze da mi pisete ili dzvonete na istiot broj na viber: 071/555-401

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
071555401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам