1 / 12
OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA_2012
По Договор
1 €
07.02.2023 21:17

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

OPEL ZAFIRA TOURER 7 MESTA 2.0 CDTI 81KW (110KS)

REGISTRIRANA CELA GODINA ....

NAPRAVEN KOMPLET SERVIS...

PERFEKNO ZACUVANO!!!

SO MNOGU OPREMA...

PROZIVEDENO 9 MESEC 2012 GOD

****SE E FABRICKI MAXIMALNO SOCUVANA OD NADVOR I OD VNATRE BEZ UDARI FARBANICI I GREBANICI ***

POMINATI 200 000 KM ...

4 NOVI GUMI...

CELOSNA SERVISNA DOKUMENTACIJA...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

УНИКАР ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ
Потврден огласувач
078390355
Испрати Е-маил до огласувачот

Hyundai i20 1.2 benzin 77ks_2010g

0 €

MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам