Плац за викендица
4.500 €
12.05.2021 19:13

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

450 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste so dvorno mesto vo Orevoec,na 5km od Prilep.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
070347870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам