1 / 5
Apartman strog centar+parking
25 €
27.05.2023 09:25

Охрид / Охрид

Dva Dvokrevetni apartmani so poseben vlez do hotel Millennium.Ima frizider, klimatizer, electricen bokal za caj kafe,fen, peskiri I sopstveno wc so tus kabina.Besplaten parking

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

dijana
makedonski prosvetiteli
Потврден огласувач
077654777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам