1 / 12
Iznajmuvam prostor za organizirani proslavi
50 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.09.2020 13:00

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

400 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Iznajmuvam prostor za sekakov vid organizirani proslavi. Prostorot e opremen so ozvucuvanje, wifi, sank, konopoi, masi, skara, furna, vnatresno i nadvoresno wc. Mestoto se naogja vo Skopska Crna Gora, do manastirot Sv. Nikita. 620 metri nadmorska visina, so pogled nad Skopje. Moznost za dostava na skara, pica i ketering.
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Nenad
Потврден огласувач
078477481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам