1 / 1
Се продава две парцели во индустриска зона
25 €
Цената не е фиксна
07.11.2022 09:38

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1809 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава две парцели во индустриска зона
после кривината кај сладарата на самиот пат од лево и од десно .
едната парцела е 896м2, другата парцела е 913м2.
Цена по договор .
Барајте на овој број:

079/410-615
079/410-615
079/410-615
079/410-615

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

extreme
Потврден огласувач
079410615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам