1 / 5
Nov sedmosed i klub masa
900 €
Цената е фиксна
24.09.2022 14:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov ne koristen sedmosed praven po naracka vo vakva boja i stof komplet so klub masa. Moze isto i komplet so masa i stolici trpezariski isto novi koi odgovaraat na se so sedmosedot i klub masata. Sedmosed i klub masa 1000e.zaedno ne koristeni vo opsto. Komplet so si trpezariska i stolici 1900e cenata e fiksna.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075212909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам