1 / 5
Nova masa i stolici
1.000 €
Цената е фиксна
24.09.2022 14:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Isto taka se prodava i sedmosed so klub masa zaedno i tie 1000e.fiksno znaci komplet se 1900e fiksno koi zaedno se celina i se prekrasni za Edna dnevna so trpezarija

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075212909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам