1 / 12
Се издава наместен стан наспроти х."Русија"
270 €
280 €
Денес 13:00

Аеродром / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Бул. АВНОЈ 24

Се издава наместен стан во нас. Аеродром, со квадратура од 56m2, кој располага со комплетна кујна, дневен престој со трпезарија, спална соба, тоалет и тераса, целосно функционално наместен и веднаш вселив. Станот има централно греење и клима уред. Локацијата на станот е спроти хотел “Русија”.

Контакт на број: 070300075
---

Furnished apartment for rent in Aerodrom, Skopje, with 56m2 living area, which has a complete kitchen, living room with dining area, bedroom, toilet and terrace, fully functionally furnished and immediately habitable. The apartment has city central heating and air conditioning. Very nice location of the apartment, opposite the hotel "Russia" and Sport center “Jane Sandanski”.
For more info: +38970300075

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
+38970300075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам