1 / 7
Trpezariska masa so 6 stolici od masivno drvo
300 €
Цената е фиксна
29.11.2022 14:04

Гази Баба / Скопје

Prodavam trpezariska masa so 6 stolici izrabotena od masivno drvo vo super sostojba.
Dimenzii: dolzina:130(212)cm
sirina:80cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

vs
Потврден огласувач
078207702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам