1 / 4
Продавам кујна
3.500 €
02.09.2020 10:34

Аеродром / Скопје

Продавам кујна во одлична состојба.
Надворешен дел е од масивно дрво.
Кујната содржи:
- 4 дупли висечки елементи
- работна маса
- креденче.

Цена: 3500 денари.

Телефон: 071226535

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Се продава од:

Твоја Среќа
Потврден огласувач
071226535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам