1 / 9
***Se izdava luksuzno opremen stan***
По Договор
23.02.2023 11:03

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kuzman Josifoski

Se izdava luksuzno opremen stan mozi i za kratki prestoi.
Povejke informaci na tell:076966111

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075956855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам