1 / 1
Samsung Galaxy S8+ maticna ploca so montaza
3.300 МКД
16.05.2022 13:27

Прилеп / Прилеп

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung Galaxy S8

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Samsung Galaxy S8 maticna ploca so montaza -G955F (Europe, Global Single-SIM); G955FD (Global Dual-SIM)- info 075960460

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

goce@@@@@
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам