1 / 10
TAM 5000 so digalka I prikolica duplak
3.700 €
Цената не е фиксна
14.05.2022 19:30

Прилеп / Прилеп

Tam 5000 so prikolica top za banderi I trupci I digalka 3.5t duplak.
Cena 3700eur so ddv na faktura mozi za firma.

Kontakt 070208160.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070308444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам