1 / 10
Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.
29 €
Денес 07:33

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна корисна површина од околу 1.500м2 и приватен пат од 900м2 со прекрасна место положба веднаш над бензинската пумпа на Макпетрол-Плетварско џаде, локацијата е над коловозот, повисока и чиста позиција со панорамски поглед од 360 степени, од Плетвар, Шаторов Камен, Пелистер, Маркови Кули до Трескавец.

Локацијата има излез на Ул.Ножот(позади АМСМ).

Цена 29 еур/м2
Телефон: 077 607 549 или 070 364 494

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
048000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам