1 / 1
TC BEVERLI dukan 31m2 visoko prizemje
78.000 €
05.12.2022 10:52

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

31 m²

Греење:

Друго

TC BEVERLI vo Kapistec se prodava dukan 31m2 na visoko prizemje.
Cena 78 000€
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

K.VODA kaj opstinata 37m2 nov opremen

35000 €

AERODROM -SKOPJANKA kaj Meze Bar 85m2 na

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам