1 / 12
СЕ ИЗНАЈМУВААТ СТУДИЈА ВО ЦЕНТАР
По Договор
05.01.2023 21:11

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od starata prilepska carsija. Imaat parno grenje, Wi -Fi, besplaten parking, snabdeni se so krpi, sampon i gel za tusiranje, toalet i se sto e potrebno za privremen prestoj.
Kontakt telefon: 075/ 253-881

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

elizabeta
Потврден огласувач
078408171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам